Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Elita! Dyrektor szczecińskiej szkoły: zróbcie jazdę Mateckiemu. Co za...

pmb 19:04 23 kwietnia 2019
Fot. ilustracyjnapixabay.com
Zróbcie jutro jazdę Mateckiemu. Widziałeś jego prowokacje w necie i TVP, jak chodził po szkołach w Wielki Piątek. Co za... – miał napisać dyrektor jednej ze ze szczecińskich szkół. Taką wiadomość przekazał na sesji Mirosław Żylik z klubu Bezpartyjnych. Informację podało Radio Szczecin.

Sprawa dotyczy Dariusza Mateckiego z klubu PiS. Żylik w czasie debaty o oświacie podkreślał, że jest "dumny" z tego, że nauczyciele strajkują. I przeczytał sms-a, którego – jak tłumaczył – dostał od kolegi, dyrektora jednej ze szczecińskich szkół. Radny Bezpartyjnych zaznaczył, że zobowiązał się do publicznego przekazania następującej wiadomości.

„Zróbcie jutro jazdę Mateckiemu. Widziałeś jego prowokacje w necie i TVP, jak chodził po szkołach w Wielki Piątek. Co za...” i tutaj pada niecenzuralne słowo. Takich sms-ów było więcej. Ponieważ to był piątek, to jest już czas, kiedy nauczyciele mają już wolne. Nie wiem czy państwo wiecie, pracujemy do środy, a w czwartek i piątek jest wolne – mówił Żylik.

Co odpowiedział Dariusz Matecki? – Jeśli rzeczywiście nauczyciele, którzy „bluzgami” wzywają do jakiegoś linczu, mają wychowywać dzieci, to jest to najlepsze świadectwo o tych nauczycielach – podkreślił.

Źródło: radioszczecin.pl/twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze