Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Eksplozja w rosyjskiej fabryce ładunków wybuchowych. Dziesiątki rannych osób

AS 17:50 1 czerwca 2019
Twitter
38 osób zostało rannych w wyniku kilku eksplozji, do których doszło w sobotę w zakładach produkcji ładunków wybuchowych w mieście Dzierżyńsk w obwodzie niżnonowogrodzkim na zachodzie Rosji - poinformowało biuro prasowe resortu ds. sytuacji nadzwyczajnych.

- Poszkodowanych zostało 38 osób, cztery są w stanie ciężkim - powiedział przedstawiciel ministerstwa, cytowany przez TASS. Według tej agencji nikt nie zginął. Ministerstwo zdrowia Rosji podało, że 10 osób pozostaje w szpitalu. 

- Dwie osoby są uznawane po wybuchach za zaginione - poinformował zastępca gubernatora obwodu niżnonowogrodzkiego Dmitrij Krasnow w oświadczeniu wyemitowanym przez państwowy kanał telewizyjny Rossija 24.

Przedstawiciel sztabu operacyjnego na miejscu zdarzenia przekazał, że nie ma zagrożenia kolejnymi wybuchami w zakładach Kristałł. Jak podaje TASS, do wybuchów doszło w hali, gdzie produkowany był trotyl.

Wskutek wybuchów zniszczona została część budynku administracyjnego, a w obiekcie, w którym magazynowano materiały wybuchowe i amunicję, w tym bomby lotnicze, wybuchł pożar - podały agencje. 

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM (ODC. 204) - TOMASZ DUKLANOWSKI ZDRADZA KULISY GRODZKIGATE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze