Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ekskról Europy znów przemówił. Tym razem o... kłamstwie! Internauci zareagowali bezlitośnie

JJ 21:35 31 marca 2020
Zrzut ekranu z serwisu Youtube/OnetNews
Zdaniem byłego premiera Donalda Tuska, polityka, który za czasów swoich rządów zapowiadał, że nie podniesie podatków ani wieku emerytalnego, a jak to się skończyło, wszyscy wiemy; który obiecywał, że sprawę śledztwa smoleńskiego weźmie „na klatę”, co też wszyscy wiemy, który ogólnie wszystkie problemy i kryzysy miał „brać na klatę”, ale w gorącym momencie rzucił wszystko i wybrał ciepłą posadkę w Brukseli, w obecnych czasach „tryumfuje kłamstwo i propaganda”.

W związku z powyższym, Donald Tusk postanowił zaapelować, aby jutro – czyli 1 kwietnia, w Prima Aprillis – wszyscy zażądali „prawdziwych informacji”.

– W czasach, gdy tryumfuje kłamstwo i propaganda, powinniśmy jutro, w dzień prima aprilis, zażądać wszyscy prawdziwych informacji. I każdego następnego dnia również- napisał polityk na Twitterze.

Chyba jednak nie takich odpowiedzi się spodziewał.

Internauci zareagowali na wpis Donalda Tuska, podkreślając, że to właśnie on jest politykiem, który raczej nie kojarzy się z prawdomównością.

– Dzięki Donaldzie. Nie mogę się doczekać jutra. Będzie wreszcie naprawdę „Szczerze”? Możemy zadawać pytania?- brzmiał jeden z komentarzy.

– W końcu jutro Polacy usłyszą od Pana prawdę. Warto było czekać- pisali inni użytkownicy Twittera.

– Powiedział mistrz kłamstwa i propagandy- odpowiadali internauci.

– Nie jest to możliwe by wszyscy w PO nagle zaczęli się mylić, bo tylko wtedy mówią prawdę. Tak jak Pan zresztą- czytamy na Twitterze.

 

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze