Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

DZIŚ WYDANIE SPECJALNE TVRepublika! Bieżące komentarze nt. forum w Jerozolimie i szokujących działań Sądu Najwyższego. NIE PRZEGAP

M.N. 20:56 22 stycznia 2020
Telewizja Republika
Zapraszamy przed ekrany telewizorów! Na antenie Telewizji Republika cały dzień będą Państwo mogli śledzić przebieg wydarzeń związanych z forum w Jerozolimie i działaniami Sądu Najwyższego. ZAPRASZAMY!

46 szefów państw i rządów weźmie udział w czwartek w piątym Światowym Forum Holokaustu w Jerozolimie z okazji 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz, przypadającej 27 stycznia. Na forum nie przyjedzie prezydent Andrzej Duda, który podjął taką decyzję po tym, jak organizatorzy nie przewidzieli jego wystąpienia. Głos zabierze za to prezydent Rosji Władimir Putin. 

Czy możemy spodziewać się kolejnych ataków wymierzonych w Polskę i Polaków? O tym przekonamy się już jutro!

Przypomnijmy również iż, mimo że Trybunał Konstytucyjny zawiesił jutrzejsze posiedzenie sądu, rzecznik prasowy SN zapowiedział, że rozprawa połączonych, „starych” Izb SN dojdzie do skutku.

Zdaniem sędziego Michała Laskowskiego, który również ma uczestniczyć w jutrzejszym posiedzeniu, sporu kompetencyjnego, o którym pisała we wniosku Marszałek Witek, nie ma.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze