Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dziś Polska pokazała co myśli o KODziarzach!

Sebastian Moryń 20:10 15 sierpnia 2018
120 tys. Polaków na żywo oglądało Wielką Defiladę Niepodległości w Warszawie. Ponad 100 tys. Polaków uczestniczyło na Jasnej Górze w pięknej Mszy Świętej z okazji 15 sierpnia. A ... garstka bosonogich KODziarzy chciała zablokować marsz narodowców w Warszawie. Dziś Polska pokazała, jaka jest naprawdę.

Tłumy nie tylko Warszawiaków, ale i przybyłych specjalnie na niezwykłą defiladę Niepodległości do stolicy, to manifest współczesnej Polski. To powiedzenie równiez publiczne TAK dla wszystkich reform jakie dokonuje obecny rząd w Polsce. To również pokaz siły normalności. Będąc dziś świadkiem tego jakże patriotycznego przedsiewzięcia, jakie miało miejsce na Wisłostradzie mówi również, że w Polsce mamy naprawdę wspaniałych obywateli. Wśród ludzi, którzy tłumnie przybyli podziwiać Polskie Wojsko wiele tysięcy rodzin przyszło z dziećmi, czyli wychowanie patriotyczne trwa!

Również tłumy pielgrzymów przybyłych do Matki Bożej Częstochowskiej na Jasną Górę świadczą o tym, że Polska dalej jest wierna wierze katolickiej, wierze w Maryję, która pomogła pokonać bolszewików w 1920 roku. Ten tłum młodych i starych Polaków pokazał jasno, że nasza Ojczyzna silna Bogiem i praworządnością.


A po drugiej stronie, bosonodzy obrońcy SB-eków, UB-eków i tych, którzy chcą sprzedać Polskę w obce ręce. Jakże to mocny obraz na tle tych 120 tys. Polaków wiwatujących w stronę polskich żołnierzy.


Polska staje się potęgą! To widać, patrząc w twarze tych, którzy omijają bosonogich szerokim łukiem!


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze