Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

DZIŚ niesamowita prelekcja pt. „Dżihad i samozagłada Zachodu”. ZAPRASZAMY NA relację NA ŻYWO!

sm 22:36 4 października 2016
„Dżihad i samozagłada Zachodu”- fascynująca prelekcja Pawła Lisickiego i pastora Marka Kmiecia na temat Islamu oraz islamizacji Europy. 5 PAŹDZIERNIKA 2016, GODZINA: 18:30-20:00, HOTEL QUBUS, BIELSKO-BIAŁA

Telewizja Republika zaprasza na wykład poświęcony religii Islamu oraz jej wpływowi na współczesne kraje Europy. „Czy Islam jest religią pokoju? Kiedy Europa stanie się islamska? Co różni nauczanie Jezusa Chrystusa od przesłania Mahometa?” - z odpowiedzią na te, jak i na wiele innych problematycznych pytań zmierzą się publicysta Paweł Lisicki oraz pastor Marek Kmieć.

Prelegenci postarają się przybliżyć słuchaczom prawdę na temat islamskiej wizji Boga oraz człowieka, stosunku muzułmanów do innowierców, uznawanych przez nich wręcz za „niewiernych”, a przede wszystkim wyjaśnią na czym polega rzeczywista muzułmańska duchowość.

Wydarzenie ma również na celu rozstrzygnięcie kwestii zagrożenia związanego ze stale postępującą islamizacją Europy. Czy liczebny napływ wyznawców Allaha winniśmy uznawać za zwyczajne ubogacanie kultury Zachodu, czy też stanowi ono dla nas jedynie zagrożenie? Gdzie kończy się tolerancja, a rozpoczyna ekspansja żywiołu islamskiego?

Wywód skupi się wreszcie wokół tego, co wspólne dla Chrześcijaństwa oraz Islamu, a mianowicie wokół przesłania, że wszyscy ludzie są dziećmi Boga, zaś sam Bóg jest miłością, zatem pomimo wszelkich różnić, powinniśmy się nawzajem miłować.

Prelekcja z udziałem Pawła Lisickiego oraz pastora Marka Kmiecia odbędzie się 5 października w hotelu Qubus przy ul. Mostowej 2 w Bielsku-Białej.

Telewizja Republika objęła patronat medialny nad wydarzeniem.

Zapraszamy!

NA ŻYWO:

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - SAKIEWICZ, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - TO BĘDZIE BARDZO CIEKAWY SEJM
Wczytuję komentarze...
Najnowsze