Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dziś będzie trochę chłodniej. Dalej trzeba uważać na burze z gradem – najgorzej będzie...

PR 11:20 16 czerwca 2019
fotografia ilustracyjnapixabay
W Polsce będzie dziś nieco chłodniej - temperatura maksymalna od 21 st. na Pomorzu, 24 st., 26 st. w centrum, do 31 st. na Podkarpaciu. Wschodnia część kraju dalej objęta jest zagrożeniem II stopnia przed upałem. Dodatkowo na północnym i południowym wschodzie kraju, możliwe są gwałtowne burze z gradem.

 

 

W niedzielę w kraju zachmurzenie umiarkowane i duże. Na przeważającym obszarze przelotne opady deszczu i burze, na wschodzie i w pasie od Górnego Śląska po Podkarpacie burze okresami gwałtowne, z opadami gradu.

Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni, jedynie początkowo na krańcach wschodnich z kierunków zmieniających się. W czasie burz porywy wiatru do 100 km/h.

Wiadomości z informacją o zagrożeniu burzami i gradem do mieszkańców województwa podlaskiego wysłało także Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. 

 

 

 

imgw22_670

(źródło: zrzut ekranu pogodynka.pl )

 

 W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie początkowo na krańcach wschodnich i południowych zanikające przelotne opady deszczu i burze.
W poniedziałek zachmurzenie małe i umiarkowane, na północnym wschodzie oraz południowym wschodzie okresami możliwy wzrost zachmurzenia do dużego, aż do wystąpienia słabych, przelotnych opadów deszczu. Temperatura maksymalna od 20 st. na wybrzeżu, 23 st., 25 st. na przeważającym obszarze, do 28 st. na zachodzie kraju. 

 

Czytaj także:

Statystyki są przerażające! Prezes stołecznego WOPR apeluje: dajcie się uratować

Źródło: IMGW

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - SAKIEWICZ, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - TO BĘDZIE BARDZO CIEKAWY SEJM
Wczytuję komentarze...
Najnowsze