Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dzierżawski: Ideologia aborcjonistów jest tym samym, co ideologia Hitlera

mg 20:24 22 lipca 2016
telewizja republika
Gościem wieczornych Wolnych Głosów był Mariusz Dzierżawski z fundacji Pro Prawo Do Życia. Mary Wagner, kanadyjska działaczka antyaborcyjna, niestety nie dotarła do studia z powodu zmęczenia wielogodzinną podróżą do Polski. – Po 30 godzinach podróży była po prostu wyczerpana – tłumaczył Dzierżawski, opowiadając o tym, jak ważna jest to, co Wagner robi dla Kanady.

– Mary przyjechała na Światowe Dni Młodzieży, ale też po to, aby dodać nam otuchy i żeby się sama umocnić – mówił działacz. – Mary dostaje wiele wyrazów wsparcia, wiele wyrazów życzliwości, a ponad połowa z nich przychodzi z Polski. Cieszy się znacznie większą popularnością w Polsce, niż w swojej rodzinnej w Kanadzie – podkreślał.

Dzierżawski ubolewał nad tym, że liberalne kanadyjskie prawo dopuszcza możliwość aborcji, nawet w zaawansowanej ciąży.

– Jak to jest możliwe, że w Kanadzie, która zawsze wydawała się ojczyzną wolności i praworządności, 100 tys. dzieci corocznie jest zabijana. Jaka to wolność? Wolność do zabijania, to jest w tej chwili naród zniewolony przez straszliwą ideologię – zaznaczał.

– Ideologia aborcjonistów to to samo, co ideologia Hitlera, nie boję się tego powiedzieć. To też pokazywanie wyższości nad słabymi – podkreślał.

Źródło: telewizja republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze