Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dziennikarz "Wyborczej" o porażce PO: Przede wszystkim powinna rozliczyć Komorowskiego

dmc 11:38 26 października 2015
Roman Imielski, Gazeta WyborczaZRZUT EKRANU Z TVP.INFO
Roman Imielski, dziennikarz "Gazety Wyborczej" ocenił w programie "Polityka przy kawie", że wśród osób odpowiedzialnych za porażkę PO w wyborach parlamentarnych wymienić trzeba przede wszystkim byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego.

– Sytuacja PO byłaby zupełnie inna, gdyby Komorowski wygrał wybory prezydenckie – podkreślił Imielski, dodając, że już w maju wielu wyborców, którzy chcieli zmiany uwierzyło, że jest ona możliwa do przeprowadzenia.

Z kolei zdaniem Samuela Pereiry partia rządząca nie wyciągnęła z ostatnich wyborów prezydenckich żadnych wniosków. – Przekaz został ten sam - spoty, komunikacja i straszenie PiS-em – ocenił dziennikarz "Gazety Polskiej Codziennie".

Wedle sondażu late poll z godz. 5.55, Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory parlamentarne z wynikiem 37,7 proc. Na drugim miejscu znalazła się Platforma Obywatelska, która traci do zwycięzcy ponad1 4 pkt. procentowych. Frekwencja wyniosła 51,6 proc. 

Sędzia Wojciech Hermeliński poinformował, że do PKW spływają już wyniki z obwodowych komisji wyborczych. Dodał, że dziś wieczorem sędziowie poinformują, które partie przekroczyły próg wyborczy. – To będzie najwcześniej o godz. 18, ale może to być także godz. 21, bądź 22 – przyznał. CZYTAJ WIĘCEJ 

Źródło: tvp.info, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER (STANKOWSKI) - JACEK OZDOBA (PIS) - SCHETYNA DOPROWADZIŁ JACHIRĘ DO SEJMU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze