Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dziennikarka "Newsweeka" zarzuca Biedroniowi nepotyzm. I się zaczęło... "(...) cv, doświadczenie, wykształcenie i dorobek zawodowy"

am 9:02 27 marca 2019
Facebook/ Wiosna Biedronia
Dziennikarka tygodnika "Newsweek" Renata Grochal skrytykowała publicznie listy Wiosny. Zaatakowała Roberta Biedronia, zarzucając mu nepotyzm. "Może zerknie Pani na kompetencje osób o których pisze" – odpowiada jej jeden z działaczy Wiosny.

"Dlaczego @martalempart, liderka Ogólnopol Strajku Kobiet, ma 6. m-ce na liście Wiosny do PE w okręgu dolnośl-opol, lider nowej lewicy @M_Syska piąte, a partner R.Biedronia @K_Smiszekpierwsze? Czy to nie jest nepotyzm? Tak jak jedynka dla @SylwiaSpurek, partnerki M.Anaszewicza?" – czytamy we wpisie dziennikarki.

 

Odpowiedział jej Maciej Kopiec, działacz Wiosny. "Może zerknie Pani na kompetencje osób o których pisze. Później polecam cv, doświadczenie, wykształcenie i dorobek zawodowy. Może wtedy będzie Pani wiedzieć dlaczego Specjalistki i Specjaliści są na naszych listach. Chyba że to Pani list intencyjny do Pudelka" – odpisał polityk na Twitterze.

 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze