Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dziedziczak: Wystąpienie Trumpa odbyło się w najlepszym czasie w telewizjach w USA. To ogromny kapitał

MAD 11:08 8 lipca 2017
Telewizja Republika
- Prezydent oddał cześć polskiej historii i tradycji niepodległościowej. To jest szczególnie ważne, biorąc pod uwagę, że oglądało je kilkadziesiąt milionów widzów. Godzina 13 czasu polskiego to w USA najlepszy czas w telewizjach śniadaniowych. To ogromny kapitał dla naszej dyplomacji politycznej i historycznej - powiedział "Gazecie Polskiej Codziennie" w rozmowie z Lidią Lemaniak wiceminister spraw zagranicznych, Jan Dziedziczak.

– Trójmorze pomaga państwom, które do niego należą, nadrobić zaległości względem rozwiniętych krajów UE. Gwarantuje wzmocnienie regionu w ramach Unii Europejskiej, a nie jest jej konkurencją, oraz zacieśnienie więzi Północ-Południe w obszarze między trzema morzami. Podstawowym założeniem inicjatywy Trójmorza jest utworzenie fundamentu trwałego rozwoju gospodarczego, energetycznego, transportowego, cyfryzacji, oraz połączeń transgranicznych między krajami - powiedział wiceminister

Pytany o skutki, jakie dla Polski na arenie międzynarodowej przyniesie wystąpienie Donalda Trumpa na pl. Krasińskich, Dziedziczak odpowiedział: - To przemówienie zostało wygłoszone w miejscu symbolicznym i historycznym dla Polaków. Prezydent oddał cześć polskiej historii i tradycji niepodległościowej. To jest szczególnie ważne, biorąc pod uwagę, że oglądało je kilkadziesiąt milionów widzów. Godzina 13 czasu polskiego to w USA najlepszy czas w telewizjach śniadaniowych. To ogromny kapitał dla naszej dyplomacji politycznej i historycznej, bo daje możliwość poznania naszych dziejów gigantycznej liczbie osób.

A teraz fakty! Jakie inwestycje infrastrukturalne wynikną z Trójmorza?

PO PROSTU! Takiego przemówienia amerykańskiego prezydenta w Polsce jeszcze nie było!

Całe, płomienne wystąpienie Donalda Trumpa | WIDEO

Trump: W osobach Polaków widzimy duszę Europy

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze