Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dziedziczak: Proponujemy lepszą metodę leczenia niepłodności – naprotechnologię

mg 16:44 9 kwietnia 2015
telewizja republika
Jesteśmy za tym, żeby pomagać ludziom, którzy nie mogą mieć dzieci. Proponujemy metodę, która realnie pomaga takim osobom – naprotechnologię. Nie uwzględnia ona elementów wątpliwych moralnie i jest dużo tańsza – mówił dla Telewizji Republika Jan Dziedziczak z PiS-u.

– Projekt rządowy reprezentuje ideologię lewacką i dyktowany  jest biznesem farmaceutycznym – stwierdził. – Naprotechnologia nie powoduje działań eugenicznych, nie zamraża istnień ludzkich i nie dzieli Polaków – podkreślał.

– To metoda skuteczniejsza, pytanie, dlaczego tak mało się o tym mówi – zastanawiał się.

Naprotechnologia to metoda opiera się na samoobserwacji według zmodyfikowanej wersji modelu Creightona, pozwala określić dni płodne kobiety oraz ewentualne zaburzenia w jej cyklu miesiączkowym.

Dzisiaj w Sejmie odbywa się debata o in vitro.Wśród pięciu projektów znajdują się propozycje Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Twojego Ruchu, Prawa i Sprawiedliwości oraz projekt rządowy. Ten ostatni zakłada, że z tej metody mogą korzystać małżeństwa i pary nieformalne, ale po rocznym leczeniu niepłodności innymi metodami.

Źródło: telewizja republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze