Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dymisja Pawła Rabieja w atmosferze skandalu. Coraz więcej komentarzy

DW 13:02 5 listopada 2020
Wiceprezydent Warszawy odpowiedzialny za ochronę zdrowia zdymisjonowany w środku epidemiitv Republika
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zdymisjonował wiceprezydenta Pawła Rabieja we wtorek 3 listopada 2020 r. Powodem było udanie się przez niego na urlop bez zgody zwierzchnika. Paweł Rabiej odpowiadał w warszawskim ratuszu za służbę zdrowia i wyjechał na urlop w trakcie narastającego kryzysu epidemiologicznego.

Po dymisji wiceprezydenta Warszawy spowodowanej jego nagłym urlopem zagranicznym obszar zdrowia w Urzędzie m.st. Warszawy został przekazany wiceprezydent Renacie Kaznowskiej.   

- Nie wyobrażam sobie większej kompromitacji miasta. Wiceprezydent stolicy odpowiedzialny za służbę zdrowia, bez zgody przełożonego, wyjechał na urlop zagraniczny w szczycie pandemii – stwierdził warszawski radny PiS Piotr Mazurek.

Wspomina również działania Pawła Rabieja w warszawskim ratuszu.

– W odpowiedzi na moją interpelację ws. problemu bezdomności w trakcie pandemii powoływał się głównie na działania organizacji katolickich - mówi samorządowiec Prawa i Sprawiedliwości.

pexels_skitterphoto_670

 

Radny uważa, że miasto za czasów wiceprezydenta Pawła Rabieja nie zdało egzaminu doprowadzając do tłoku w komunikacji miejskiej w czasie pandemii czy skupiając się na kwestiach ideologicznych zamiast zadbać o dobro mieszkańców i tworzyć więcej programów społecznych czy zdrowotnych. 

 

 

Źródło: "Do Rzeczy"

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze