Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dworczyk zapowiada: Odchodzący ministrowie znajdą godnych następców

AS 20:20 29 maja 2019
Fot. Telewizja Republika
– Obowiązki, zarówno Beaty Szydło, jak i Beaty Kempy zostaną przejęte przez innych ministrów. Wchodzimy w okres bardzo intensywnej kampanii i nowi ministrowie muszą kierować resortami, a z drugiej strony muszą też zajmować się polityką, co jest nieodzowne. – powiedział w Radiowej Trójce szef KPRM Michał Dworczyk.

– PiS ma wielu doświadczonych polityków i duże grono ekspertów, więc jestem przekonany, że odchodzący ministrowie znajdą godnych następców – powiedział szef KPRM Michał Dworczyk.

– To było pozytywne zaskoczenie i czujemy się tym wynikiem podwójnie zmotywowani do dalszej pracy, bo za chwilę rozpoczyna się kampania do wyborów jesiennych. PiS ma wielu doświadczonych polityków i duże grono ekspertów, więc jestem przekonany, że odchodzący ministrowie znajdą godnych następców. Ja na pewno nie będę łączył mojej funkcji szefa KPRM z funkcją rzecznika - dodał. 

– Obowiązki, zarówno Beaty Szydło, jak i Beaty Kempy zostaną przejęte przez innych ministrów. Wchodzimy w okres bardzo intensywnej kampanii i nowi ministrowie muszą kierować resortami, a z drugiej strony muszą też zajmować się polityką, co jest nieodzowne. Problemu nie ma z obsadą żadnego z resortów, jestem przekonany, że w gronie nowych ministrów znajdą się kobiety - stwierdził szef KPRM 

Źródło: Radiowa Trójka

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze