Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dworczyk: Tusk ostatnio angażując się w politykę wyłącznie szkodził Platformie

AS 21:17 5 listopada 2019
Telewizja Republika
– Donald Tusk ostatnio próbując angażować się w politykę, to wyłącznie szkodził. Myślę, że wyciągnął z tego wnioski i postanowił zrezygnować z ubiegania się o zwycięstwo - powiedział minister Michał Dworczyk w rozmowie z Katarzyną Gójską w programie Telewizji Republika "W punkt"

– Platforma Obywatelska atakuje Prawo i Sprawiedliwość za rożnego rodzaju przedsięwzięcia na rzecz suwerenności Polski, bezpieczeństwa Polski, wpisując się tym samym w interesy rosyjskie - ocenił Michał Dworczyk.

 – W tych działaniach bezmyślnie bierze udział Platforma, czy jej poszczególni politycy, bo nie wierzę, że to politycy, którzy szkodliwie z premedytacją działają na szkodę Polski, chociaż może takie osoby też tam są, ale myślę, że większość tych osób po prostu się pogubiła  - ocenił polityk.

 – Platforma Obywatelska kontestuje państwo de facto, bo jeżeli kontestują większość uroczystości państwowych, bo mówią, że to są uroczystości PiS-u, to kontestują tym samym państwo - podkreślił gość Telewizja Republika.

 – Mam nadzieję, że przyjdzie jakieś otrzeźwienie i jakieś symptomy tego, że jakaś zmiana na horyzoncie nastąpi widać - mówił. 

– Postawa niektórych polityków PSL-u pokazuje, że można racjonalnie funkcjonować w opozycji - podkreślił Michał Dworczyk. 

– Liczę, że w tej kadencji będzie możliwość merytorycznej dyskusji, a nie tylko okładanie się pałkami i bezrozumna złość do przeciwników politycznych - wyraził nadzieję minister.

– Jeżeli chodzi o Donalda Tuska, to bylem przekonany, że nie zaryzykuje konfrontacji z Andrzejem Dudą - powiedział polityk.

– Donald Tusk ostatnio próbując angażować się w politykę, to wyłącznie szkodził. Myślę, że wyciągnął z tego wnioski i postanowił zrezygnować z ubiegania się o zwycięstwo - dodał.

– Myślę, że trudno znaleźć drugiego posła dzisiaj w Sejmie, który miałby tak piękną kartę w działalności antykomunistycznej jak Antoni Macierewicz - powiedział Dworczyk komentując mianowanie Antoniego Macierewicza marszałkiem seniorem Sejmu. 
Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze