Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dworczyk: poza Konfederacją wszyscy stawiamy na sprawne zaszczepienie jak największej części populacji

AR 12:44 26 stycznia 2021
We wtorek odbyło się spotkanie premiera z przedstawicielami klubów i kół parlamentarnych poświęcone Narodowemu Programowi Szczepień.PAP
Poza Konfederacją wszyscy stawiamy sobie ten sam cel, czyli sprawne zaszczepienie jak największej części populacji w naszym kraju, bo to jest jedyny sposób, żeby walczyć z pandemią - powiedział we wtorek szef kancelarii premiera Michał Dworczyk po spotkaniu nt. szczepień.

We wtorek odbyło się spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z przedstawicielami klubów i kół parlamentarnych poświęcone Narodowemu Programowi Szczepień.

- Poza Konfederacją wszyscy stawiamy sobie ten sam cel, czyli sprawne zaszczepienie jak największej części populacji w naszym kraju, bo to jest jedyny sposób, żeby walczyć z pandemią - poinformował Dworczyk po spotkaniu w KPRM.

Jak relacjonował, przedstawiciele rządu przedstawili informacje nt. zaawansowania programu szczepień, a także odpowiadali na pytania. "Pojawiały się niektóre pomysły, które w zderzeniu z rzeczywistością nie mogą być realizowane" - dodał.

- Wybrzmiał taki postulat, sformułowany chyba przez przedstawicieli wszystkich środowisk politycznych, aby rząd rozpoczął rozmowy poza Unią Europejską - pomimo porozumienie unijnego - o pozyskaniu szczepionek - mówił szef kancelarii premiera.

- Pojawiła się też - z tych realnych propozycji - ciekawa propozycja posła (Bartosza) Arłukowicza nt. podawania szczepionek osobom leczonym onkologicznie. To na pewnym etapie, kiedy tych szczepionek będzie więcej wydaje nam się, że jest do wykorzystania ten pomysł - dodał Dworczyk. 

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze