Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dworczyk: Platforma nie ma żadnego pozytywnego pomysłu. Jedyne, co potrafi - straszyć PiS-em

AS 11:25 2 września 2018
Telewizja Republika
– Ja się cieszę z jednego powodu: dlatego, że Platforma potwierdziła ostatecznie, że nie ma pomysłu żadnego pozytywnego i żadnej oferty (...) dla samorządowców, dla Polaków. Jedyne, co potrafi - straszyć PiS-em. Szczytem kreatywności jest przeniesienie billboardów ze ścian na jakieś pojazdy - teraz to będą te same billboardy tylko będą jeździły, a nie wisiały - powiedział w programie Polsat News szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

PO uruchomił kolejną żenującą akcję z cyklu "konwój wstydu" PiS. Tym razem totalna opozycja zarzuca ekipie rządzącej m.in. "zamiatanie pod dywan afery radomskiej".

- Dzisiaj PO - jak usłyszeliśmy - rusza z kolejną akcją defamacyjną, bo de facto jest to taka akcja, nie żadna informacyjna - powiedział Michał Dworczyk w Polsat News.

- Ja się cieszę z jednego powodu: dlatego, że Platforma potwierdziła ostatecznie, że nie ma pomysłu żadnego pozytywnego i żadnej oferty (...) dla samorządowców, dla Polaków. Jedyne, co potrafi - straszyć PiS-em. Szczytem kreatywności jest przeniesienie billboardów ze ścian na jakieś pojazdy - teraz to będą te same billboardy tylko będą jeździły, a nie wisiały - ocenił wiceminister. 

Szef kancelarii premiera zauważył, że ta akcja utwierdza w przekonaniu, że ze strony Platformy Obywatelskiej, a także całej "opozycji totalnej" nadchodząca kampania będzie kampanią negatywną, która polegać  będzie przede wszystkim na straszeniu Prawem i Sprawiedliwością  - My natomiast od początku chcemy koncentrować się na kampanii merytorycznej - podkreślił. 

 

Źródło: Polsat News

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze