Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dworczyk odpowiada: Ciekawe, czy wg Wałęsy Schetyna też jest "zdrajcą"...

M.N. 20:22 6 października 2019
Wikimedia commons
Ciekawe, czy według Wałęsy Schetyna też jest „zdrajcą”, skoro w latach 80. aktywnie działał w Solidarności Walczącej – stwierdził w niedzielę szef KPRM Michał Dworczyk. Widać liderowi KO to nie przeszkadza, skoro zareagował na przemówienie byłego prezydenta oklaskami – zauważył.

W niedzielę Lech Wałęsa powiedział na konwencji wyborczej KO, że wybaczył szefowi Solidarności Walczącej – zmarłemu w poniedziałek Kornelowi Morawieckiemu – bo „po chrześcijańsku należy to zrobić”. 
– A co oni z niego robią? – bohatera. A on w środku – stan wojenny, atakują nas ze wszystkich stron, a on kozak zakłada Solidarność Walczącą. Co to było? Zdrada proszę panów. Zdrajca. Taka jest prawda – powiedział Wałęsa. 

Przemówienie zostało nagrodzone oklaskami przez zgromadzonych na warszawskiej konwencji Koalicji. Brawo bił także przewodniczący PO. 

„Ciekawe, czy wg L. Wałęsy Grzegorz Schetyna też jest »zdrajcą«, skoro w latach 80. aktywnie działał w Solidarności Walczącej. Widać liderowi KO to nie przeszkadza, skoro zareagował na przemówienie byłego prezydenta oklaskami. Wstyd!” – napisał szef KPRM Michał Dworczyk na Twitterze.

Źródło: tvp.info, Twitter

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze