Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Durczok atakuje PiS: demolują wszystko, co osiągnęliśmy w polityce zagranicznej. Partacze i barbarzyńcy

pmb 7:36 20 lutego 2019
Fot. zrzut ekranu z serwisu YouTube/Silesion
„Obserwując tempo, w jakim PiS demoluje wszystko, co osiągnęliśmy w polityce zagranicznej ostatnich 30 lat, obawiam się, że odbudowa tego zajmie co najmniej dekadę. Partacze i barbarzyńcy” – napisał na Twitterze dziennikarz Kamil Durczok.

Przypomnijmy: napięte stosunki między Polską z Izraelem rozpoczęły się w momencie przytoczenia przez „The Jerusalem Post” słów, jakie izraelski premier Benjamin Netanjahu miał wygłosić w czwartek w Warszawie, oraz skandalicznej wypowiedzi tymczasowego izraelskiego ministra spraw zagranicznych Israela Katza.

Spór Izraela z Polską skutkował m.in. odwołaniem zaplanowanego w Jerozolimie spotkania szefów rządów Grupy Wyszehradzkiej (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry) z premierem Izraela.

– Delegacja polska nie pojedzie do Izraela. Nie pojedzie minister MSZ pan Czaputowicz. Podjąłem taką decyzję ponieważ słowa, które padły z ust ministra Kaca są absolutnie niedopuszczalne – informował premier Morawiecki.

Kamil Durczok skomentował obecną sytuację:

„Obserwując tempo, w jakim PiS demoluje wszystko, co osiągnęliśmy w polityce zagranicznej ostatnich 30 lat, obawiam się, że odbudowa tego zajmie co najmniej dekadę. Partacze i barbarzyńcy”.

Źródło: twitter.com/telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze