Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dumni Biało-Czerwoni : Bitwa, która uratowała Europę

ASy 8:18 15 sierpnia 2020
Projekt "Dumni Biało-Czerwoni" niezależna.pl
Z okazji rocznicy legendarnej bitwy, która uratowała Europę przed bolszewizmem portal Niezależna.pl przygotował specjalny program edukacyjno-muzyczny, który będzie można obejrzeć na portalu Niezalezna.pl już dziś 15 sierpnia o godzinie 15.00.

Planem na zwycięstwo bolszewików był terror. Chcieli opanować Europę, a następnie cały świat. Na drodze stanęła im jednak odradzająca się po 123 latach niewoli Polska. To my zatrzymaliśmy czerwoną nawałnicę. Z okazji 100. rocznicy tego niezwykłego wydarzenia portal Niezalezna.pl przygotował dla Państwa specjalny program edukacyjno-muzyczny pt. „Dumni Biało-Czerwoni. Bitwa, która uratowała Europę”.

Premiera już w najbliższą sobotę. Bitwa Warszawska uznawana jest za jedną z najważniejszych bitew w historii świata. To dzięki bohaterskiej postawie polskich żołnierzy i cywilów bolszewizm nie rozlał się na resztę Europy. Aby upamiętnić 100. rocznicę tego heroicznego wydarzenia, media Strefy Wolnego Słowa przygotowały dla Was – naszych Czytelników – wyjątkowy program edukacyjno-muzyczny pt. „Dumni Biało-Czerwoni. Bitwa, która uratowała Europę”, a w nim m.in. rozmowa z historykiem dr. Tomaszem Łabuszewskim z IPN, występy artystów, odwiedziny miejsc upamiętniających walki z Sowietami, a także wiele innych materiałów.

To kolejna odsłona naszego projektu zatytułowanego „Dumni Biało-Czerwoni”, w ramach którego chcemy w interesujący
sposób promować wiedzę o ważnych wydarzeniach w historii naszej ojczyzny.

Źródło: materiały nadesłane, niezależna.pl

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze