Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Duda po nominacji Polski do programu ruchu bezwizowego: jestem wdzięczny prezydentowi Trumpowi

K.B. 19:14 4 października 2019
twitter.com/KancelariaPrezydenta
Jestem wdzięczny prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi, możemy się spodziewać, że w miarę niedługim czasie Polacy będą mogli podróżować do Stanów Zjednoczonych bez wiz - powiedział w piątek prezydent Andrzej Duda.

Biały Dom ogłosił w piątek nominację Polski do Programu Ruchu Bezwizowego. Prezydent USA Donald Trump powiedział dziennikarzom, że wkrótce będzie podpisywany "pełen program bezwizowy".

– Możemy się spodziewać, że w jakimś w miarę niedługim czasie, nie chcę zapowiadać w jakim - kiedy byliśmy w Stanach Zjednoczonych mówiono nam, że będzie to kilka do kilkunastu tygodni - to zostanie zrealizowane i rzeczywiście Polacy będą mogli podróżować do Stanów Zjednoczonych bez wiz - powiedział prezydent na briefingu prasowym.

– Cieszę się ogromnie i jestem też za to wdzięczny prezydentowi Donaldowi Trumpowi, dlatego, że przez wiele, wiele lat nam to obiecywano. Wielu prezydentów o tym mówiło i rzeczywiście jest tak, że odkąd przeprowadziłem z prezydentem Trumpem na ten temat dosyć długą rozmowę i on wtedy powiedział "musimy to załatwić, to musi być dokonane i Polacy musza być zwolnieni z wiz", to się właśnie dzieje, z czego bardzo się cieszę" - dodał prezydent. 

Źródło: IAR,Media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze