Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

DRAMAT! Zderzenie busa z ciężarówką. Nie żyją cztery osoby; jest wielu rannych

M.N. 18:32 3 października 2019
fot. ilustracyjne \ pixabay.com
Cztery osoby zginęły w wypadku, do którego doszło ok. godz. 14.00 na drodze krajowej nr 91 w Borkach (Łódzkie). Na odcinku pomiędzy Radomskiem i Częstochową policja wprowadziła ruch wahadłowy.

Jak powiedział nadkom. Włodzimierz Czapla, do tragicznego wypadku doszło przed godz. 14 na 68. km drogi krajowej nr 91 w miejscowości Bobry. 

– Z nieustalonych przyczyn 57-letni kierowca busa marki citroen jumper, jadącego w kierunku Radomska, zjechał na lewy pas drogi i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka fiatem uno. Podróżowały nim cztery osoby, które poniosły śmierć na miejscu – przekazał. 

Ofiary to kobieta w wieku 70 lat i trzech mężczyzn w wieku 20, 40 i 70 lat. Lekkie obrażenia odnieśli także dwaj mężczyźni podróżujące busem. Zostali przetransportowani do szpitala w Radomsku. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Jak ustalono, kierowca jumpera był trzeźwy. 

O częściowym udrożnieniu trasy poinformował dyżurny łódzkiego Punktu Informacji Drogowej GDDKiA Jacek Plisiecki. Wcześniej dk 91 była całkowicie zablokowana w obu kierunkach pomiędzy Radomskiem i Częstochową.

Źródło: IAR, media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze