Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

DRAMAT na Mazowszu! Ciężarówka po prostu zmiażdżyła samochód osobowy

M.N. 17:52 24 czerwca 2019
Mieczysław Bubrzycki / Tygodnik Ostrołęcki
Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 53 w Myszyńcu Starym w okolicy Ostrołęki. Dwie ciężarówki zderzyły się z samochodem osobowym. Nie żyją dwie kobiety podróżujące citroenem.

Samochody zderzyły się w poniedziałek około godz. 11.00 na drodze krajowej nr 53, łączącej Olsztyn z Ostrołęką. W naczepę tira, który hamował, uderzył samochód osobowy. Z kolei w citroena wjechała jadąca za nią ciężarówka - informuje rmf24.pl. 

- W Myszyńcu Starym doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. W zdarzeniu biorą udział dwa pojazdy ciężarowe i samochód osobowy. Obecnie droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana, policjanci organizują objazdy. Na miejscu pracuje kilka patroli ostrołęckich policjantów. Prosimy o omijanie miejsca zdarzenia i zachowanie szczególnej ostrożności - powiedział portalowi eostroleka.pl asp.Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Auto osobowe zostało doszczętnie zmiażdżone. Straż pożarna musiała dostać się do wnętrza samochodu, żeby wyciągnąć kierowcę i pasażerów.

 

Źródło: o2.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze