Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

DRAMAT! Chciał zrobić zdjęcie, zginął na oczach rodziny

M.N. 21:15 30 stycznia 2018
Wikimedia Commons
26-letni turysta zginął na oczach rodziny. Mężczyzna miał szukać miejsca, z którego mógłby zrobić sobie idealne zdjęcie na tle popularnego wodospadu. W tym celu wszedł na wystający z wody głaz, ale poślizgnął się na nim i uderzył głową w inny kamień. Zginął na miejscu.

Świadkami wypadku byli członkowie jego rodziny. Wszyscy razem wybrali się na wycieczkę w Karkonosze. Koszmarne sceny rozegrały się w niedzielę, 28 stycznia. 26-latek wypoczywał w Karpaczu z bliskimi. Do tragicznego wypadku doszło, gdy zwiedzała Wodospad Szklarki.

Jak donosi portal 24jgora.pl, mężczyzna szukał dobrego miejsca na zdjęcie. Próbował wejść na wystające z wody głazy. W pewnej chwili się poślizgnął, wpadł do wody i uderzył głową o głaz. 26-latka nie udało się uratować. Zginął na oczach rodziny. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Wodospad znajduje się na skalnym progu na wysokości 520 m n.p.m. i ma 13,3 m wysokości.

Przypomnijmy, że w trakcie robienia zdjęć ginie coraz więcej osób. Z badań wynika, że choćby w 2014 roku śmierć podczas pozowania do selfie poniosło więcej osób niż choćby od ataku... rekinów.

Źródło: 24jgora.pl, polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - SAKIEWICZ, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - TO BĘDZIE BARDZO CIEKAWY SEJM
Wczytuję komentarze...
Najnowsze