Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dr Targalski: "Eksport ropy spadł z 270 do 225 mln ton. To uderzenie finansowe jest dla Rosji bardzo ciężkie"

JD 20:59 20 listopada 2020
Eksport ropy spadł z 270 do 225 mln ton. To uderzenia finansowe jest dla Rosji bardzo ciężkie.pexels.com/ Loïc Manegarium
W Geopolitycznym Tyglu dr Targalski opowiada o wyborach w Stanach Zjednoczonych oraz konsekwencjach pandemii dla gospodarki Rosji.

- Maia Sandu nigdy nie prezentowała anty moskiewskiej postawywprost przeciwnie deklarowała, że chce utrzymywać z Rosją jak najlepsze stosunki.

- Teologia Polityczna jest to nowy portal, ale w ciekawym kierunku konserwatywnym. Zajmuje się zwalczaniem tych wszystkich dewiacji europejskich. Podaje informacje z frontu walki o normalność. Ten portal krytykuje linię Watykanu wobec chińskich katolików.

- Ewentualne zwycięstwo Bidena będzie klęską dla Międzymorza, bo ofensywa ideologii genderyzmu i wszelkich dewiacji, które Amerykanie będą narzucać spowoduje, że Węgry zwrócą się ku Rosji i Chinom a w Polsce PiS, który będzie starał się dostosować do nowej linii będzie tracił konserwatywną bazę wyborczą.

- Wszystko może zostać zakwalifikowane jako niepraworządność i niezgodność z wartościami europejskimi
Szacuje się, że spadek PKB w Rosji wyniesie ok 5%. W tej chwili wiadomo, że wydatki budżetowe wzrosły o 15%, a dochody budżetu spadły o 13%, co oznacza, że deficyt budżetowy będzie wynosił ok. 3 - 4.5 procent PKB.

- Eksport ropy spadł z 270 do 225 mln ton. To uderzenia finansowe jest dla Rosji bardzo ciężkie. Zmniejsza się pula, która może ukraść kleptokracja co jest pozytywnym zjawiskiem.

Źródło: Tv Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze