Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dr Targalski punktuje Koalicję Obywatelską: przed nimi kolejne lata, kiedy będą odcięci od kranika – przecież to dla nich śmierć!

M.N. 19:19 11 września 2019
Telewizja Republika
Gośćmi red. Doroty Kani w programie „Dziennikarski poker” na antenie Telewizji Republika byli dr Jerzy Targalski, politolog oraz kot – Tomek.

Mariusz Max Kolonko nie zdołał zarejestrować list w żadnym z sejmowych oraz senackich okręgów. Jego ruch #R Revolution nie wystartuje w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

– On choruje na ego. To co się dzieje to efekt tego, że on się ma za wybitnego dziennikarza, polityka w ogóle za osobę wyjątkową i uważa, że automatycznie odniesie sukces polityczny. Tu nie ma co dużo dyskutować. Niektórzy wariują na starość na skutek ich zdaniem niedocenienia ich osoby, a panu Kolonko ta przypadłość zdarzyła się dużo wcześniej przez jego ogromne ego – wyjaśnił na antenie Telewizji Republika dr Targalski. 

Konfederacja Korona Polski - Grzegorz Braun mówi stop masonom

– Ciekawe jak oni będą odróżniali tych masonów od nie masonów. Znając Grzegorza Brauna to on będzie rozpoznawał ich po zapachu, bo mason powinien wydzielać zapach siarki, zapach szatan wiec Braun będzie obwąchiwał kandydatów – kpił gość red. Kani. 

Podkreślił, że jeśli frekwencja będzie wysoko, to Konfederacja do Sejmu nie wejdzie. 

– Problem polega na tym, że nasze szkolnictwo leży, a młodzi ludzie przyzwyczaili się do rozumowania prymitywnymi sylogizmami – dodał.

– Szkoła zamiast kształcić ogłupia młodych ludzi, a takie osoby jak Korwin-Mikke z tego korzysta – nadmienił.

Wykład Lecha Wałęsy rarytasem intelektualnym?

IGRZYSKA HEJTU! Za niemieckie pieniądze odbędzie się zjazd hejterów w czasie kampanii wyborczej

– Wykład Lecha Wałęsy to rzeczywiście rzecz wyjątkowa. On plecie co mu w biednej głowie przyjdzie na myśl. To ciekawa rzecz do analizy lingwistycznej, ale po co my się znów zajmujemy Bolkiem i Wyborczą? – pytał dr Targalski.

Prezentacja listy kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu w okręgu łódzkim była pasmem wpadek. Po pokazaniu braku znajomości listy kandydatów i ciągłych pomyłkach TVN przerwało transmisję z konferencji. 

 Nawet TVN tego nie wytrzymał! Po serii wpadek przerwali transmisję z konferencji KO

– Myślę, że są w dużym stresie. Przez 4 lata byli odcięci od budżetu. Każdy ma swoją rodzinę, którą trzeba upchać w spółkach państwa – mówił Targalski.  

– Im się teraz szykuje, że kolejne lata będą odcięci od kranika – przecież to dla nich śmierć – drwił. 

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne?

„Jestem zwolennikiem adopcji dzieci przez związki partnerskie” – powiedział sekretarz sztabu Koalicji Obywatelskiej Adam Szłapka. Tłumaczył, że w KO są osoby o „różnej wrażliwości” i o „różnych poglądach”.

 – 1/3 Polaków niestety na opcję zboczeńców głosuje. Więc jeżeli chcą, aby dewianci mieli takie znaczenie w Sejmie to na to się nic nie poradzi. Problem polega na tym, że część społeczeństwa nie znosi polskości i się tego wstydzi. Właśnie w tym tkwi problem – ocenił dr Targalski.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze