Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dr Targalski o Konfederacji: egzotyczny zlepek dziwnych ludzi

M.N. 19:19 19 lutego 2020
Telewizja Republika
Gościem red. Doroty Kani w programie „Dziennikarski poker” na antenie Telewizji Republika był dr Jerzy Targalski, politolog.

„Niech ludzie po prostu kupują samochody” – to recepta posła Konfederacji Dobromira Sośnierza na problem wykluczenia transportowego w małych miejscowościach.

Pan Dobromir postanowił przejść do historii i zostać polską Marią Antoniną – skwitował dr Targalski.

Konflikt w Konfederacji?

Konfederacja to egzotyczny zlepek dziwnych ludzi. Moment konfliktu musiał nastąpić, a on się jeszcze bardziej zaostrzy, jak dojdzie do podziału pieniędzy – ocenił politolog.

W jego ocenie Ruch Narodowy zdominował korwinistów. – Wszystkiemu winna jest sytuacja wewnątrz ruchu Korwina. Główny problem to, jak zwykle Janusz Korwin-Mikke, który nie został kandydatem na prezydenta – powiedział.

Małgorzata Kidawa-Błońska

W ostatnim czasie media opublikowały nagranie ze spotkania z kołem gospodyń wiejskich w Przychodach (gmina Międzyrzec Podlaski) we wrześniu 2019 roku podczas kampanii przed wyborami parlamentarnymi, kiedy to Małgorzata Kidawa-Błońska była kandydatką Koalicji Obywatelskiej na premiera. Podczas spotkania mówiono m.in. o kwestii równości osób LGBT. Kidawa-Błońska została zaczepiona przez jednego z uczestników spotkania słowami: „Facet z facetem chce mieć dziecko, tak?”, na co odpowiedziała: „Ale sam pan wie, że facet z facetem nie może mieć dziecka, więc po co zadaje pan takie pytania? No panowie, no”.

Stwierdziła w końcu rzecz oczywistą, ja również nie słyszałem o tym, aby dwóch homoseksualistów mogło spłodzić dziecko, aczkolwiek w wariactwach lewicy zachodnio-europejskiej wszystko jest możliwe – mówił nam dr Targalski. 

Trzeba jasno sobie zdawać sprawę, że kampania wyborcza w dzisiejszych czasach to brutalna walka, która odwołuje się do emocji. Szukanie racjonalności czy jakichkolwiek argumentów nie ma najmniejszego sensu. To jest walka a wywołanie efektu emocjonalnego. Ten kto wymyśli hasło bardziej rozbudzające emocje ten wygra – ocenił. 

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy:


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze