Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dr Targalski: Małgorzata Kidawa-Błońska nie nadaje się ani na kandydata, ani na polityka

A.N. 20:20 13 maja 2020
Telewizja Republika
Gościem red. Doroty Kani w pierwszej części "Dziennikarskiego Pokera" był dr Jerzy Targalski.

W mediach pojawiają się informacje, że Koalicja Obywatelska wykorzysta zmianę daty wyborów prezydenckich, by zmienić soją kandydatkę. Kolejne sondaże wskazują, że Małgorzata Kidawa-Błońska może liczyć na znikome poparcie społeczne.Gość red. Doroty Kani odniósł się do tych informacji, wskazując, że nawet jeśli Platforma Obywatelska wskaże nowego kandydata różnica nie będzie duża.

– Pani Kidawa- Błońska na żadnego polityka ani kandydata się nie nadaje. (…) Takie są kadry Platformy. Czy inni działacze PO są lepsi? Gdyby pozwolić im się tyle wypowiadać to byłby ten sam efekt. Tego typu kobietami lubił otaczać się Tusk, to on wybrał takie tytany intelektu jak Kopaczowa, Bieńkowska, Kidawa-Błońska. To świadczy o poziomie kadry Platformy które są coraz gorsze. – mówił publicysta. 

 

Tomasz Sekielski zapowiada, że niebawem w internecie pojawi się kolejna część jego filmu, dotycząca pedofilii w Kościele. Jak zauważył dr Targalski takie działania są częścią szerszej strategi.

– Problem polega na tym, że cała ta targowica i europejscy lewacy myślą, że jeżeli zniszczą Kościół i obniżą poziom jego wiarygodności w społeczeństwie, to ludzie nie będą głosować na PiS. Jest to moim zdaniem kalkulacja fałszywa i wynikająca ze schematycznego myślenia, że PiS to Kościół a Kościół to PiS. – zaznaczył.

 – Myślę, że cała ta akcja ma rozmiękczyć hierarchię duchowną. Przecież Kościół się zmienia i to zmienia się w kierunku nazwijmy to europejskim. Cała ta akcja jest bardziej skierowana na Kościół, na zmianę postawy duchowieństwa i zlaicyzowania Kościoła, niż na wiernych. dodał.

 – Kościół Polski zmienia się w niekorzystnym kierunku, ulegając takim naciskom i laicyzując się, czy europeizując mając na myśli, że europeizacja polega na uleganiu lewicowym i lewackim fanatykom. – podkreślił dr Targalski.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA CAŁEJ ROZMOWY:

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze