Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dr Spurek: Los krów mlecznych jest zdeterminowany przez ich płeć. Internauci bezlitośni.

K.B 13:06 26 sierpnia 2019
Sylwia SpurekFacebook/ Sylwia Spurek
- Jestem weganką i feministką i jestem europarlamentarzystką. I kiedy w PE mówię o wegańskim jedzeniu , to tak naprawdę nie mówię o jedzeniu. Mówię o wartościach. Mówię o empatii jednych zwierząt: ludzi, do innych- powiedziała europosłanka z ramienia partii Wiosna. Internauci nie pozostawili tego bez odpowiedzi, prześcigając się w żartach z jej słów.

 

 

- Kiedy mówię o feminizmie, mówię o szacunku dla zwierząt których los, np. los krów mlecznych, jest zdeterminowany przez ich płeć- mówi dr Spurek.

Pani Sylwia Spurek jest doktorem nauk prawnych. W latach 2015- 2019 pełniła funkcję Zastępcy Rzecznika Praw Obywatelskich, następnie związała swoją karierę polityczną z ugrupowaniem Roberta Biedronia, z którego list uzyskała mandat do Parlamentu Europejskiego. Deklaruje się jako obrończyni praw kobiet i zwierząt.

Internauci nie pozostawili na jej wypowiedzi suchej nitki. Poza tym dr Spurek chce sprawić, że produkcja wyrobów odzwierzęcych będzie trudniejsza i droższa.

- To, co złe, na początek utrudnić , a następnie zakazać- to jeden z elementów mojej misji w PE. - napisała na swoim profilu na portalu Facebook Pani Sylwia.

 

Źródło: Facebook

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze