Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dr Karpiński: Niestety nie można jeszcze powiedzieć, że stan Pawła Adamowicza jest stabilny

AS 10:25 14 stycznia 2019
Fotomag/Gazeta Polska
– Niestety nie można jeszcze powiedzieć, że stan Pawła Adamowicza jest stabilny. Na to jeszcze za wcześnie, bo sytuacja jest bardzo poważna i nie jest jeszcze na tyle ustabilizowana, żeby mówić o dobrym rokowaniu - powiedział w Radiu Gdańsk lekarz wojewódzki dr Jerzy Karpiński, dyrektor Wydziału Zdrowia w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim.

– Niestety nie można jeszcze powiedzieć, że stan Pawła Adamowicza jest stabilny. Na to jeszcze za wcześnie, bo sytuacja jest  bardzo poważna i nie jest jeszcze na tyle ustabilizowana, żeby mówić o  dobrym rokowaniu - powiedział w Radiu Gdańsk lekarz wojewódzki dr Jerzy Karpiński, dyrektor Wydziału Zdrowia w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim.

Dodał, że podczas operacji Adamowiczowi przytoczono ponad 20 litrów krwi - To bardzo dużo, bo dorosły człowiek ma jej około 5 litrów - mówił dr Jerzy  Karpiński.

Wyjaśnił także, na czym polegała operacja prezydenta Gdańska – Na naprawie serca, uszkodzonych naczyń i narządów wewnętrznych. Każda z tych ran pojedynczo stanowi zagrożenie dla życia. Prezydent  Gdańska ma uraz serca, urazy narządów miąższowych, jak wątroba,  śledziona czy nerki, też stanowią ogromne zagrożenie - mówił. 

Źródło: Radio Gdańsk

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Najnowsze