Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dr Bawer Aondo-Akaa: Ja kocham Panią, która ma na imię Polska!

M.N. 18:34 5 listopada 2018
Telewizja Republika
Każdy kto obrazi Polskę i Polaków będzie przeze mnie sądzony. Jestem patriotą i nikt niema prawy ganić polski – niezależnie czy wywodzi się z prawej czy lewej stronie - powiedział dla Telewizji Republika dr Bawer Aondo-Akaa.

– Marsz Niepodległości to przepiękna idea. Mówię tu o idei i normalnych ludziach, którzy kochają Polskę i uczestniczą w tym marszu. (…) W tym marszu większość to uczestnicy, którzy mają Polskę w sercu - mówił nam dr Bawer Aondo-Akaa.

– Dlaczego teraz taki szturm i atak? To jest symboliczna data, wielkie święto i wielu środowiskom się to nie podoba. Wiele agentur rosyjskich czy z Brukseli nie chce abyśmy byli zjednoczonym narodem - podkreślił. 

Dodał, że wojen teraz nie prowadzi się zbrojnych. Chodzi o idee, oni nie chcą abyśmy my byli Polakami. Nie chcą żebyśmy mieli tę polską tożsamość.

– Nie chce oskarżać prezydenta czy partii rządzącej. Ja mam już tego dosyć, ja kocham Panią, która ma na imię Polska! Każdy kto obrazi Polskę i Polaków będzie przeze mnie sądzony. Jestem patriotą i nikt niema prawy ganić polski – niezależnie czy wywodzi się z prawej czy lewej stronie - mówił na antenie Telewizji Republika dr Bawer Aondo-Akaa.

– Uważam, że Polskę budowali bohaterowie. Józef Piłsudski, Roman Dmowski, mógłbym wymieniać… Oni nie bali się walczyć i postawić wszystkiego na szali, aby bronić Polski - zaznaczył. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze