Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dr Aondo-Akaa: Facebook zablokował oba moje konta, czyli to prywatne i publiczne

AS 12:53 30 sierpnia 2018
Telewizja Republika
Dr Aondo-Akaa, znany działacz Pro Life został zablokowany na Facebooku. W rozmowie z portalem tysol.pl podzielił się swoimi przemyśleniami na temat tego zajścia - Dziwi mnie to, bo nikogo nie obraziłem, nie napisałem nic wulgarnego, tylko pokazałem prawdę czym w istocie jest haniebne mordowanie dzieci. Więc dziwi mnie - powiedział.
– Współorganizowałem pikietę antyaborcyjną z fundacją PRO Prawo do Życia i jak zawsze po takim wydarzeniu wkleiłem zdjęcie na mój publiczny profil i pierwszy raz mi się zdarzyło, że Facebook zablokował oba moje konta, czyli to prywatne i publiczne - mówi w rozmowie z portal tysol.pl  dr Bawer Aondo-Akaa.
 
– Oprócz fundacji PRO Prawo do Życia byli tam również działacze ONR, może stąd ta blokada. Może potraktowali nas jako faszystów, co nie jest prawdą. Facebook robi nagonkę na wszystkie osoby konserwatywne. Dziwi mnie to, bo nikogo nie obraziłem, nie napisałem nic wulgarnego, tylko pokazałem prawdę czym w istocie jest haniebne mordowanie dzieci. Więc dziwi mnie - powiedział działacz prolife. 

 

Źródło: Tysol.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze