Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dr A. Zaczyński: Przecieramy szlaki, które pokazują, jak budować szpitale tymczasowe

DZ 14:33 29 października 2020
Stadion PGE NarodowyPAP
Szpital tymczasowy na Stadionie Narodowym w Warszawie może być wzorem dla innych województw; przecieramy szlaki, które pokazują, jak budować szpitale tymczasowe, żeby było to sprawne i szybkie - mówił w czwartek zastępca dyrektora warszawskiego szpitala MSWiA dr Artur Zaczyński.
Zaczyński na konferencji prasowej zorganizowanej na terenie szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym w Warszawie podziękował wszystkim zaangażowanym w budowę tymczasowej lecznicy, także kadrze warszawskiego szpitala MSWiA, pod którego szpital tymczasowy będzie podlegał.

Mówił też, że szpital na Stadionie Narodowym może być wzorem dla innych województw. - Przecieramy szlaki, które pokazują, jak budować szpitale tymczasowe, żeby to było sprawne i szybkie - podkreślił.

Zaznaczył, że wszystkie procedury, jakie zostały opracowane wiosną przy pierwszej fali pandemii koronawirusa w przekształconym na jednoimienny szpitalu przy ul. Wołoskiej, zostały zaimplementowane w szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym.

Zapewnił, że personel szpitala tymczasowego będzie starał się zapewnić pacjentom komfortowe warunki, tożsame do tych, które mieliby w szpitalu przy ul Wołoskiej.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze