Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dorota Kania: Trwa szaleństwo politycznej poprawności

A.N. 19:31 28 czerwca 2020
Twitter
W czasach PRL plac Wilsona nosił Nawę Komuny Paryskiej, zaś Wanda Nowicka namiętnie słucha Międzynarodówki, czym zatruwa życie sąsiadom. Sprawa jest jasna - nie chodzi o żaden rasizm lecz o ekspansję neomarksizmu, który objawia się w wielu postaciach - m.in tęczowej ( LGBT), brunatnej ( Antifa) a teraz w kolorach skory ( tzw. rasizm) – wskazuje Dorota Kania.

Od kilkunastu dni trwa szaleństwo, które objawia się m,in tym, że Murzynów w USA nie wolno nazwywać Murzynami lecz Afroamerykanami. Nie wiadomo jak ich mamy nazywać w Europie może np. Afrobiałorusinami? Oczywiście kpię, ale jak można zachować powagę, gdy koncerny kosmetyczne chcą usuwać z opakowań środków wybielających słowo "wybielacz" ? Jak komentować zachowanie posła Krzysztofa Śmiszka, który publicznie twierdzi, że określenie "mentalność Kalego" jest rasistowskie? Jego partyjna koleżanka Wanda Nowicka domaga się usunięcia w Warszawie placu im.  Woodrowa Wilsona, prezydenta USA w latach 1913-1921.

- W Princeton University usunięto imię prez. Woodrowa Wilsona z powodu jego rasistowskich poglądów. Czy w Warszawie nie powinno się usunąć z tego powodu nazwy Plac Wilsona?  napisała na Twitterze Wanda Nowicka.

W czasach PRL plac Wilsona nosił Nawę Komuny Paryskiej, zaś Wanda Nowicka namiętnie słucha Międzynarodówki, czym zatruwa życie sąsiadom. Sprawa jest jasna - nie chodzi o żaden rasizm lecz o ekspansję neomarksizmu, który objawia się w wielu postaciach - m.in tęczowej ( LGBT), brunatnej ( Antifa) a teraz w kolorach skory ( tzw. rasizm)

 

 

 

Źródło: portal TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze