Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Doradca Wałęsy walczy z mową nienawiści! "Wybiję wszystkie internetowe śmieci co do nogi"

pmb 19:20 24 czerwca 2019
Wikimedia Commons/Jarosław Roland Kruk/Wikipedia, licence: CC-BY-SA-3.0
Doradca b. prezydenta Mirosław Szczerba zamieścił na Twitterze wpis, w którym pochwalił się liczbą zablokowanych kont na profilu Lecha Wałęsy. "Ostrzegałem i wybiję wszystkie internetowe śmieci co do nogi" – podkreślił.

"Nie miałem i nie będę miał żadnej litości dla hejterów i trolli. Na koncie pana prezydenta Lecha Wałęsy jest zbanowanych przez chroniące konto aplikacje 7412 kont. Ostrzegałem i wybiję wszystkie internetowe śmieci co do nogi. Nawet kolejne 8 tysięcy" – zaznaczył Mirosław Szczerba (kiedyś rzecznik Wałęsy). Do swojego wpisu Szczerba dodał hashtagi #Bolek, #OTUA oraz #HejtSTOP.

Internauci wytykają hipokryzję doradcy Wałęsy. "Wybicie wszystkich internetowych śmieci co do nogi i 'hejt stop' w jednym wpisie? Masz rozmach, Mirku"; "Pana Prezydenta serdecznie pozdrawiam, ale pańskie wybijanie internetowych śmieci to mowa nienawiści w czystej postaci" – czytamy.

Zobacz także: Wałęsa poucza: posłuchaj młody człowieku... Starszym od siebie i zasłużonym działaczom opozycji należy się szacunek 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - R. GROMADZKI - W. GADOWSKI - "UCIECZKA OD WOLNOŚCI"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze