Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Donosiciel Biedroń i jego haniebne wystąpienie w PE. W obronie Polski stanął Patryk Jaki

K.B. 8:43 22 października 2019
twitter
Mamy 2019 rok, a prowadzimy dyskusję jakbyśmy byli w średniowieczu- od tych słów Robert Biedroń zaczął swój donos na Polskę w Parlamencie Europejskim. Grzmiał o tym, ze w Polsce za edukację seksualną będzie groziła kara 5 lat więzienia... Czy naprawdę cała opozycja nie mogła poświęcić najpierw paru minut, żeby chociaż przeczytać ustawę, z powodu której tak histeryzują?

– Rząd Prawa i Sprawiedliwości w ostatnią środę przedstawił nowelizajcę projektu dotyczącą penalizacji edukacji seksualnej. To projekt pisany pod dyktando lobby pedofilskiego, bo stwarza piekło dla ofiar, a otwiera niebo dla pedofili(...) Gdyby Pan komisarz wygłosił swoje słowa w Polsce po wprowadzeniu tego prawa, groziłaby mu kara 5 lat więzienia- mówił w swoim wystapieniu w PE Biedroń.

– Radykałowie prawicowi zaczynają od Polski, ale szanowni państwo, nie łudźcie się, przyjdą i po was!- straszył lider Wiosny.

 

– Mówicie o "kryminalizacji edukacji seksualnej", a tymczasem nikt z Was nie przeczytał nawet tej ustawy- powiedział Patryk Jaki, który stanął w obronie prawdy i w swoim wystapieniu bronił Polski przed nieprawdziwymi donosami opozycji. 

– Czytam Państwu ustawę. Artykuł 1: Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2- czytał Patryk Jaki.

– Czyli nie " kryminalizacja edukacji" tylko zakaz propagowania pedofilii!- sprostowywał Jaki, obnażając tym samym kłamstwa Biedronia. 

Zobacz całość jego wystąpienia:

 

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze