Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Donald Trump przeprasza za sprośne uwagi o kobietach sprzed 11 lat

kmk 10:10 8 października 2016
Donald TrumpTwitter
Kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych Donald Trump przeprosił za swoje obsceniczne komentarze na temat kobiet z 2005 roku, zarejestrowane na niedawno opublikowanym video.

Donald Trump, kandydat Partii Republikańskiej na prezydenta USA, przeprosił za swoje słowa wypowiedziane 11 lat temu, a zarejestrowane na niedawno opublikowanym video. Trump przekonuje, że „te słowa nie odzwierciedlają tego kim jestem… Przepraszam”.

Na nagraniu Trump mówił, że „można zrobić wszystko” kobiecie, „jeśli jesteś gwiazdą” i chwali się tym, że obmacywał i całował nowo poznaną mężatkę oraz próbował nakłonić ją do seksu. Po ujawnieniu video, niektórzy przedstawiciele Partii Republikańskiej wycofali swoje poparcie dla kandydata.

„Mówiłem i robiłem rzeczy, których żałuję. Każdy, kto mnie zna wie, że te słowa nie odzwierciedlają tego kim jestem. Wypowiedziałem je, ale myliłem się i przepraszam” powiedział Trump w swoim wystąpieniu na ten temat i dodał: „nigdy nie mówiłem, że jestem osobą idealną, ani nie udawałem kogoś kim nie jestem. Zobowiązuję się być lepszym człowiekiem w przyszłości”.

Źródło: BBC News

Wczytuję ocenę...


"JAOK", KSENIA KODYMOWSKA - DZIAŁO SIĘ NA KONGRESIE KOBIET. WALCZĄ NAWET O KROWY, KONIE I ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze