Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Donald Trump nie traci zainteresowania mediów. Informacje na temat CPAC

IO 16:19 24 lutego 2021
BBC News/GETTY IMAGES
Potwierdzono, że w weekend Trump zamyka CPAC jako "gwóźdź programu" ostatniego dnia konferencji. Natomiast jego syn, Donald Trump Jr, będzie główną gwiazdą pierwszego dnia Conservative Political Action Conference konferencji.

- Nie zdobędziesz nominacji Republikanów, nie będąc Trumperem. Nie dostaniesz nominacji Republikanów, jeśli nie jesteś silnym konserwatystą- powiedział prezes American Conservative Union Matt Schlapp.

Dużo przeciwników Trumpa nie będzie obecnych podczas konferencji, natomiast zobaczymy wielu zwolenników byłego prezydenta.

Wskazuje to na pro-Trumpowy charakter konferencji, CPAC 2021 obejmuje siedem oddzielnych paneli dotyczących „ochrony wyborów”, które alternatywnie badają podobne twierdzenia o powszechnych oszustwach wyborczych dokonywanych przez Trumpa po wyborach prezydenckich lub o tym, jak wzmocnić wybory na przyszłość. 

Konserwatyści i wielu ekspertów wyborczych przed wyborami prezydenckimi zgodzili się, że pewne zmiany zmierzające w kierunku zwiększenia liczby głosowań korespondencyjnych w USA sprawiły, że wybory były mniej bezpieczne. Ale pomimo intensywnej analizy i litanii spraw sądowych, nie pojawiły się żadne dowody na poparcie idei, że doszło do oszustw wyborczych, tak dużych, by wpłynąć na wynik wyborów prezydenckich. 

Źródło: Fox News

Wczytuję ocenę...
TAGI: USA, Biden, Trump, CPAC


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze