Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Doleśniak-Charczuk: Być może szykuje się kolejny bunt w stronę Angeli Merkel

mg 21:53 22 lipca 2016
telewizja republika
– Mamy już teraz stan nadzwyczajny, sygnał jest wyraźny – jest panika, jest zagrożenie, sprawcy biegają wolno, nie wiadomo kim są i co zrobią. Burmistrz Monachium jest w tej chwili w Policji, trwa narada. Być może szykuje się kolejny bunt w stronę Angeli Merkel. Możemy się spodziewać sygnałów tego typu w najbliższych dniach – mówiła dla Telewizji Republika Olga Doleśniak-Charczuk z Nowego Państwa.

– Nie żyje 6 osób – to oficjalna informacja policji. Wiemy również, że szpital w pobliżu miejsca ataku jest w pełnej gotowości i przyjął już rannych. Około 100 osób zatrzymano jako świadków zdarzenia. Policja z wielką starannością weryfikuje wszystkie informacje, które docierają do nich od ludzi – relacjonowała Doleśniak-Charczuk. – Nie jest to łatwe, bo ludzie są spanikowani – dodawała.

Podkreśliła, że miasto jest kompletnie sparaliżowane, nie działa komunikacja, nie jeżdżą taksówki. Jak zaznaczała Doleśniak -Charczuk nie ma pewności, czy sprawcami jest trzech mężczyzn, zbyt wcześnie, żeby mówić o tym, kto był inicjatorem zamachu.

W centrum handlowym Olympia w Monachium doszło do strzelaniny. Na miejscu pracuje policja, która mówi, że sprawców było trzech, trwają ich poszukiwania. Policja mówi o prawdopodobnym ataku terrorystyczny. MSZ bawarskiego rządu potwierdziło śmierć trzech osób, nie wykluczone jednak, że ofiar jest więcej.

Źródło: telewizja republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze