Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Demonstracja w obronie reformy sądownictwa! Borowski: trzeba poruszyć ostatni bastion komunizmu w Polsce

M.N. 21:59 6 lutego 2020
Telewizja Republika
Gościem red. Ewy Stankiewicz w programie „Otwartym tekstem” na antenie Telewizji Republika był Adam Borowski, szef Komitetu Suwerenni, który stanie na czele demonstracji w obronie reformy sądownictwa, organizowanej właśnie przez Komitet Suwerenni, przy wsparciu Klubów Gazety Polskiej.

Już 8 lutego o godz. 12:00 w Warszawie przed Trybunałem Konstytucyjnym odbędzie się demonstracja w obronie reformy sądownictwa, organizowana przez Komitet Suwerenni, przy wsparciu Klubów Gazety Polskiej.

Borowski podkreśla, że „od zawsze interesuje się Polską, za którą tłukł się z komunistami, a teraz trzeba poruszyć ostatni bastion komunizmu w Polsce”.

Dotychczas było tak, że to sędziowie decydowali kto do stanu sędziowskiego zostanie dopuszczony. Na ogół to były dzieci komunistów, bo taka jest tradycja. Komuniści nie mogli dobierać sobie ludzi o innych poglądach – wyjaśnił. 

 

Przypominamy, że manifestacja odbędzie się 8 lutego o godz. 12 pod gmachem Trybunału Konstytucyjnego przy al. Szucha w Warszawie, pod hasłem "Obrońmy naszą suwerenność".

Zachęcamy do obejrzenia całego odcinka programu "Otwartym tekstem":

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze