Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czytelnicy „Wyborczej” w obrzydliwy sposób wypowiadali się o matkach. Siarkowska: pogarda dla matek rodzin wielodzietnych jest wprost porażająca

pmb 19:48 27 stycznia 2019
Pexels.com/zrzut ekranu ze strony scarymommy.com
„Pogarda dla matek rodzin wielodzietnych, które poświęcają swoje zdrowie i życie po to, by dać społeczeństwu nowych podatników, jest wprost porażająca. W takich chwilach jestem za zniesieniem emerytur – może ludzie zrozumieliby wówczas, że emerytury wypracowuje nowe pokolenie!” – napisała na Twitterze Anna Maria Siarkowska (przewodnicząca Partii Republikańskiej).

„Doceniam pracę matek wielodzietnych w domu – źle. Upominam się o prawa pracujących zawodowo matek wielodzietnych, dyskryminowanych założeniami programu Mama+ – też niedobrze. A ja po prostu doceniam wielodzietne macierzyństwo – bez względu na to, czy mama pracuje zawodowo, czy nie!” – podkreślała Siarkowska w tweecie.

„Dzięki 500+ wiele Polek nie siedzi w Biedronce na kasie – wolą pracować w domu, wychowując swoje dzieci. Niestety przeszkadza to Platformie, która chce matki odebrać dzieciom i je z domu wygonić. W roku wyborczym warto zapamiętać” – dodała.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.168/1) - KTO ZNALAZŁ SIĘ NA CELOWNIKU TĘCZOWYCH TERRORYSTÓW?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze