Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czy Zbigniew Boniek pozostanie we władzach UEFA? Wniosek został przyjęty

JD 15:00 24 listopada 2020
Boniek zadeklarował, że chce ubiegać się o reelekcję w Komitecie Wykonawczym UEFA w lutym 2021 roku.pexels.com/pixabay.com
Prezes Zbigniew Boniek zadeklarował, że chce ubiegać się o reelekcję w Komitecie Wykonawczym UEFA w lutym 2021 roku. Wniosek został przyjęty.

- Wydaje mi się, że szanują mnie tam, respektują. Podobnie jak moje postulaty, nawet te dotyczące Ligi Narodów, której najwyższą dywizję poszerzono z 12 do 16 reprezentacji (dzięki czemu Polska utrzymała się w dywizji A — przyp. red.). W efekcie graliśmy w cztero-zespołowej grupie. Muszę nieskromnie się pochwalić, że to był mój pomysł. Taka jest prawda. Wytłumaczyłem, że dzięki temu rozgrywa się więcej meczów, co z kolei m.in. przekłada się na możliwość droższej sprzedaży praw telewizyjnych — powiedział Zbigniew Boniek.

- Dlatego podjąłem decyzję, że jeżeli jesteście zgodni i chcielibyście dalej mieć swojego przedstawiciela w Komitecie Wykonawczym, to ja jestem absolutnie gotowy, aby bodaj pod koniec lutego — na Kongresie UEFA — ubiegać się o reelekcję. Sądzę, że polskiej piłce to nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie, bardzo pomoże. Chodzi o to, aby przedstawiciel naszego futbolu wciąż był we władzach UEFA — dodał.

Wniosek Bońka został przyjęty przez aklamację.

Źródło: polskieradio24.pl

Wczytuję ocenę...
TAGI: PZPN, Boniek, UEFA


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze