Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czy żałoba narodowa umożliwi skoczkom rywalizację w ramach Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi?

am 21:48 15 stycznia 2019
twitter.com/Skijumpingpl
Pogrzeb tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę – brzmi oficjalne zapewnienie. W tym samym dniu zaplanowano też Puchar Świata w skokach narciarskich na Wielkiej Krokwi. Czy w dzień żałoby narodowej skoczkowie będą rywalizować?

W rozmowie z portalem wp.pl, Wojciech Gumny, szef komitetu organizacyjnego zawodów Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi zapewnił, że konkurs się odbędzie. – Tych zawodów nie możemy przełożyć na inny termin. Każdy pucharowy weekend jest zajęty. Do tego kibice zarezerwowali już miejsca hotelowe – mówił. Zapewnił, że konkurs zostanie przeprowadzony w stonowanej atmosferze, bez oprawy muzycznej.

– Nie będzie muzyki, tylko głos spikera i sama rywalizacja sportowa. Kibice, którzy przyjeżdżają do Zakopanego, są najlepsi na świecie. Na pewno będą potrafili zachować się w sposób stosowny do sytuacji – dodał Gumny.

W przeszłości doszło do podobnych okoliczności.  Konkursy Pucharu Świata w Zakopanem rozgrywano w styczniu 2006 r. po zawaleniu się hali targowej w Katowicach i w 2008 r. po katastrofie CASA.

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze