Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czy Rafał Trzaskowski dotrzyma słowa i w Warszawie powstanie ulica im. Lecha Kaczyńskiego ?

RO 9:49 15 lipca 2020
Telewizja Republika
Dzisiejszym gościem w programie ,,Polska na dzień dobry’’ była wiceminister rozwoju Olga Semeniuk. Głównym tematem rozmowy była obietnica Rafała Trzaskowskiego odnośnie powstania ulicy im. Lecha Kaczyńskiego w Warszawie. Czy prezydent Warszawy dotrzyma słowa?

Rafał Trzaskowski wczoraj na antenie TVN24 powiedział, że złoży wniosek o ustanowienie w Warszawie ulicy im. Lecha Kaczyńskiego. Czy prezydent Warszawy spełni obietnice?

- Dotrzyma jak faktycznie zostanie ustanowiona ta ulica. To powinno nastąpić wiele miesięcy temu. Cieszę się, że chociaż z tej obietnicy się wywiąże, bo jak wiemy większość to niespełnione obietnice Rafała Trzaskowskiego – mówi Olga Semeniuk.

Czy można być prezydentem na pół etatu, bo takie deklaracje kolegów partyjnych też usłyszeliśmy, że Rafał Trzaskowski powinien nieco bardziej włączyć w politykę ogólnopolską i być może pracować w Warszawie tylko na część etatu. Czy to jest wykonalne ?

- Możliwe, ponieważ przez najbliższe dwa lata Rafała Trzaskowskiego nie było w Warszawie. Tak pół żartem pół serio. Poważnie to nawet mnie zaniepokoiły wypowiedzi kolegów partyjnych Trzaskowskiego, choć do niedawna twierdził, że nie jest z partii politycznej i nie ma z nią nic wspólnego. Wczorajsze wypowiedzi Schetyny nie wykazywały smutku ze względu na przegraną Rafała Trzaskowskiego.

Źródło: telewizja republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze