Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czy Kościół to przeżyje? Margaret chce dokonać apostazji! Powodem… masturbacja. Internet bezlitosny

M.N. 15:56 14 sierpnia 2019
Wikimedia Commons
Świat staje na głowie! Najpierw zmasowane ataki na Kościół w postaci licznych profanacji oraz promocji ideologii LGBT, a teraz… Absurd sięga zenitu. Słynna polska piosenkarka Margaret chce wystąpić z Kościoła z powodu masturbacji. Internauci i publicyści bezlitośni dla gwiazdy!

O swoich planach związanych z Kościołem piosenkarka poinformowała w wywiadzie dla magazynu "Playboy". Margaret przyznała, że kiedyś chodziła na Msze święte, bo była do tego "przymuszana", jednak miała problem z podejściem Kościoła do cielesności.

Mam takie wspomnienie z okresu nastoletniego, gdy jeszcze regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did. Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane – powiedziała. Artystka, która już wkrótce będzie jurorką programu TVP "The voice od Poland" oświadczyła, że z tego właśnie powodu planuje wkrótce dokonać apostazji.

Pod artykułami związanymi z decyzją piosenkarki można przeczytać wiele słów krytyki.

Do dyskusji włączył się również m.in. publicysta Paweł Ozdoba:

"Aby dokonać aktu apostazji, konieczne jest wyrażenie swej woli na piśmie i przedstawienie jej przed proboszczem. Podejrzewam, że ta pani nawet nie wie kto nim jest i gdzie go można znaleźć. Abstrahując od wszystkiego, współczuję jej pogubienia” – napisał na Twitterze.

Źródło: Telewizja Republika, dorzeczy.pl, wp.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze