Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czy dobry czas dla Polski będzie przedłużony? Kaczyński: chcę namówić do decyzji na „tak”

PR 17:02 20 lipca 2019
twitter.com/pisorgpl
W mieście Chełm (lubelskie), odbył się dziś Piknik Rodzinny zorganizowany przez Prawo i Sprawiedliwość. - Szanowni państwo, zabiegaliśmy o państwo wiarygodne, o wiarygodność, i mam nadzieję, że mogę powiedzieć - bo takie jest, nie ukrywam, moje przekonanie - że myśmy słowa dotrzymali, że rządząc Polską wykonaliśmy to, co żeśmy zapowiadali - mówił do zebranych na pikniku Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS wziął udział w pikniku rodzinnym pod hasłem: "Dobry czas dla Polski", zorganizowanym w Chełmie.

- Będąc u władzy staraliśmy się przez cały czas zabiegać o materialne warunki życia, ale także - co bardzo ważne - o godność Polaków, o to, by żyło się godnie, byśmy się czuli równi, by wszystkie części Polski były równe. By można było kontynuować to, co nazywamy wspólnotą, i można było odbudowywać także to, co jest tak ważne dla tego, by ta polska wspólnota, wspólnota Polaków istniała, tzn. dobre państwo" - podkreślił Kaczyński.

 

- Szanowni państwo, zabiegaliśmy o państwo wiarygodne, o wiarygodność, i mam nadzieję, że mogę powiedzieć - bo takie jest, nie ukrywam, moje przekonanie - że myśmy słowa dotrzymali, że rządząc Polską wykonaliśmy to, co żeśmy zapowiadali. Teraz niedawno złożyliśmy nowe zapowiedzi i też je realizujemy, punkt za punktem, i że dodajemy do tego jeszcze kolejne sprawy, jak choćby ostatnio sprawę dotyczącą niepełnosprawnych - tych, którym najciężej, najgorzej" - powiedział Kaczyński w Chełmie.

- Nie ukrywam, że chciałbym namówić państwa, do tego, żeby ta decyzja była na "tak" dla dobrego czasu dla Polski, na "tak" dla wiarygodności, a to w dzisiejszych warunkach oznacza na "tak" dla PiS, dla Zjednoczonej Prawicy, dla tych wszystkich, którzy w ciągu ostatnich kilku lat Polską rządzili - mówił lider Zjednoczonej Prawicy.

 

 Jarosław Kaczyński podkreślił, że potrzebna jest pełna mobilizacja - jeszcze większa niż ta, która miała miejsce podczas wyborów europejskich.

Czytaj także:

PSL rusza ze swoją kampanią. Kosiniak-Kamysz: Polacy zasługują na zieloną przyszłość

Źródło: twitter.com/pisorgpl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze