Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czy Beata Szydło wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego?

AS 9:27 11 października 2018
Telewizja Republika
– – Być może tak [wystartuję w wyborach do PE]. To będzie kolejny etap kariery politycznej czy drogi politycznej, którą realizuję od dłuższego czasu. Zbyt wcześnie jeszcze na te rozważania, ale jeżeli się zdecyduję wystartować, to pewnie będę startować z Małopolski - powiedziała wicepremier Beata Szydło w Radiu Zet.

– [Mateusz Morawiecki] jest premierem skutecznym, ponieważ wszystkie te wyniki, szczególnie gospodarcze, które w tej chwili są, Polska osiąga coraz lepsze rezultaty, pokazują, że polska polityka idzie w dobrym kierunku – powiedziała Beata Szydło w Radiu Zet. 

–  Dla mnie najważniejsze jest to, że są kontynuowane te wszystkie zmiany, reformy i realizowany program, który został w 2015 roku przez nas przyjęty jako program najpierw PiS, a potem rządowy. Tworzymy jedną drużynę, idziemy do przodu. To jest najważniejsze - mówiła wicepremier. 

– – Premier Morawiecki odniósł się do nagrań. Chcę powiedzieć tak: że był wtedy osobą prywatną, nie był politykiem, wiec jego rozmowy nie są dla mnie, polityka, jakąś kwestią oceny. Natomiast wracając do samego tematu nagrań i taśm, uważam, że ta sprawa powinna być wreszcie zamknięta i wyjaśniona, dlatego że przy każdej kolejnej kampanii będą wylewały się różnego rodzaju przecieki do mediów. To śledztwo powinno się zakończyć i wyjaśnić, wreszcie powinno być położone. Tak, jak powiedziała Beata Mazurek, jeżeli są jakieś taśmy, nagrania, połóżmy je na stół  - dodała Beata Szydło w Radiu Zet. 

– – Być może tak [wystartuję w wyborach do PE]. To będzie kolejny etap kariery politycznej czy drogi politycznej, którą realizuję od dłuższego czasu. Zbyt wcześnie jeszcze na te rozważania, ale jeżeli się zdecyduję wystartować, to pewnie będę startować z Małopolski - mówiła

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


PŁOMIENNE PRZEMÓWIENIE JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO - 10 LISTOPAD 2019
Wczytuję komentarze...
Najnowsze