Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czy Anna Lewandowska jest w ciąży? ZOBACZ odpowiedź samej zainteresowanej!

sm 12:55 26 grudnia 2018
fot. Instagram/Anna Lewandowska
Od jakiegoś czasu w Internecie i prasie kolorowej pojawiały się głosy, że Anna Lewandowska, żona Roberta Lewandowskiego jest w kolejnej ciąży. Te głosy pojawiły się tuż po tym, jak sam Robert Lewandowski w jednym z wywiadów powiedział, że wraz z żoną chcieliby jeszcze powiększyć trzyosobową rodzinę. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać sama zainteresowana, czyli Anna Lewandowska. Zobacz co powiedziała.

Anna Lewandowska urodziła pierwszą córeczkę w zeszłym roku. Klara przyszła na świat 4 maja. Od tego czasu trenerka fitness i jej mąż - kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski Robert Lewandowski - poświęcają się wychowaniu pociechy. 

W wywiadach dla różnych źródeł małżeństwo Lewandowskich często pytane jest o powiększenie rodziny. Oboje są zgodni, że rola rodziców bardzo im się podoba i chcieliby doczekać się kolejnego dziecka.

Sama zainteresowana jednoznacznie odniosła się do tych rewelacji w rozmowie z magazynem "Party". - Tak jak, przy pierwszej ciąży, czy przy kolejnej, bo nie jestem, będę prosiła o uszanowanie prywatności. (..) Nie, nie jestem w ciąży - powiedziała jasno Anna Lewandowska.

A my życzymy, by Lewandowscy powiększyli jak najszybciej swoją rodzinę. Bo co jak co, ale rodzina to najważniejsza sprawa w życiu! 

Źródło: Media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze