Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Członek PSL prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Śledczy postawili mu zarzut

AR 21:25 4 stycznia 2021
O byłym wiceministrze w rządzie PO-PSL było głośno po wyborach prezydenckich.pexels.com
- Prokuratura przedstawiła Andrzejowi B. zarzut prowadzenia pod wpływem alkoholu samochodu - poinformował w poniedziałek Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu. Według nieoficjalnych informacji, podejrzany to były wiceminister rolnictwa i członek władz PSL.

Jak poinformował rzecznik opolskiej prokuratury, do zdarzenia doszło 8 listopada 2020 roku. Funkcjonariusze zauważyli w rowie przy drodze powiatowej koło Kluczborka samochód. Przy pojeździe znaleziono Andrzeja B., który był pijany.

Kierowca tłumaczył się, że wjechał do rowu chcąc uniknąć kolizji ze zwierzęciem. Jego zdaniem alkohol spożył dopiero po wjechaniu do rowu. Śledczy nie chcieli wierzyć i przedstawili mu zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, za co oprócz utraty prawa jazdy i wysokiej grzywny, grozi także kara pozbawienia wolności.

O byłym wiceministrze w rządzie PO-PSL było głośno po wyborach prezydenckich. W mediach społecznościowych w obraźliwy sposób odniósł się do zwolenników Andrzeja Dudy, za co później publicznie przeprosił.

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze