Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarzasty zakpił z Lubnauer: Radziłbym pani Katarzynie Lubnauer wsłuchiwać w to, co mówi jej szef Grzegorz Schetyna

AS 15:15 26 października 2018
Telewizja Republika
Wolę kontaktować się z panem Grzegorzem Schetyną, bo on, wydaje się, po prostu jest człowiekiem, który skonstruował jakąś wartość. Rozumiem, że pani Lubnauer mu pomaga, ale szef rozmawia z szefem, tak - stwierdził Czarzasty w Polskim Radiu.

- Radziłbym pani Katarzynie Lubnauer wsłuchiwać w to, co mówi jej szef, bo wczoraj jej szef. (…) Pan Grzegorz Schetyna jasno powiedział, że nie da się tworzyć władzy w sejmikach bez Sojuszu Lewicy Demokratycznej i bez PSL-u. I miał rację. W związku z tym jak nie ma komunikacji pani Lubnauer z szefem, no to po prostu są takie tam wypowiedzi - mówił w Polskim Radiu Włodzimierz Charzasty.

– Ja bym nie szedł na konfrontację w tej sprawie i z dystansem patrzę na to, co robi i co mówi pani Katarzyna Lubnauer. Prawda jest taka, że nie da się stworzyć większości w wielu sejmikach oraz nie da się potem jakby przełożyć ten wynik na Sejm, stworzyć większości w Sejmie bez Sojuszu Lewicy Demokratycznej i bez PSL-u. Wszyscy sobie zdaliśmy z tego sprawę - stwierdził.

– Wolę kontaktować się z panem Grzegorzem Schetyną, bo on, wydaje się, po prostu jest człowiekiem, który skonstruował jakąś wartość. Rozumiem, że pani Lubnauer mu pomaga, ale szef rozmawia z szefem, tak - dodawał polityk. 

 

Źródło: Polskie Radio

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze